Site Overlay

Press Notes/Reviews

Wywiad, jakiego udzieliliśmy dla „Twojego Bluesa” po przyznaniu nam tytułu Najlepszego Zespołu Bluesowego w Polsce w 2018 roku:

„Pod nazwą Blues Junkers kryje się piękna, klarowna, świetnie wykonana i kołysząca muzyka” (Jan Chojnacki, Program III Polskiego Radia, Bielszy Odcień Bluesa”)

Recenzja płyty „Blues Not Dead” zamieszczona w kwartalniku „Twój Blues”:

Naszą płytę „BLUES NOT DEAD” zrecenzował również Bruce Iglauer, prezes największej na świecie wytwórni płyt bluesowych – ALLIGATOR. W podsumowaniu napisał: „Podsumowując, to była miła niespodzianka – stylowe, czasami subtelne granie, dobre wyczucie bluesa, i bardzo wysokie umiejętności muzyczne wszystkich muzyków. Słychać, że jesteście głęboko osadzeni w bluesie i dobrze go rozumiecie, co jest rzadkie, szczególnie wśród nie-Amerykanów. Bardzo doceniam brak pompatyczności i przywiązywanie uwagi do brzmienia instrumentów oraz całego zespołu. To jest rzadko spotykane. Dziękuję za to, że tworzycie dobrą muzykę.”

Recenzja płyty „Blues Not Dead” na portalu wyspa.fm:

http://www.wyspa.fm/albumy/100915/blues-not-dead

Zachęcamy do przeczytania wywiadu z nami, jaki ukazał się w kwartalniku „Twój Blues”. Można w nim dowiedzieć się np. dlaczego Natalia przebierała się kiedyś za drzewo 🙂